Mamy przyjemność ogłosić nabór do wyjątkowego projektu pt. “Bajki na dobranoc” (prozą i wierszem). Inicjatorką antologii jest Pani Anna Szemiel. Jest to publikacja charytatywna, co oznacza, że z każdej sprzedanej książki trafi finansowa cegiełka wsparcia dla www.onkoludki.pl

Publikacja ma na celu twórczą integrację Autorów poprzez wspólny szczytny cel wsparcia działań Stowarzyszenia Rodzin Dzieci z Nowotworami. Projekt dedykowany jest uczestnikom prywatnej grupy twórców z facebookowej grupy “Bajki na dobranoc”. Zachęcamy do czynnego udziału w grupie.

Aby zostać bajkopisarzem i super bohaterem ratującym “onkoludki” należy do 15 lutego, do godz. 15:15 😉

-> zgłosić swój udział i określić preferowaną ilość zakupu książki ( w ilości nie mniejszej niż 2szt.) do szefowej grupy i incjatorki projektu – Pani Anny Szemiel

-> przesłać na adres redakcji fundacja.poetariat@gmail.com:

– zdjęcie portretowe + bardzo krótkie bio (na zasadzie przedstawienia się młodym czytelnikom); wszystkie zdjęcia Autorów wraz z ich biogramami zostaną umieszczone na końcu książki

– bajkę: jeśli to proza, tekst nie powinien przekroczyć 3600 znaków (ze spacjami); jeśli wiersze (to nie więcej niż 2 utwory nie przekraczające strony formatu B5, tzn. max. 26 wersów na 1 utwór)

– ilustracje (jeśli Państwo dysponujecie prawami autorskimi do niej).

Książka ukaże się w kolorze (z wyjątkiem wkładki z biogramami) na dobrej jakości papierze w miękkiej satynowej oprawie.

Wstępny koszt zakupu 1 książki to koszt 50 zł (wraz z kosztami wysyłki). Koszt ten może ulec zmianie, gdyż ostateczną wycenę drukarnia przygotuje, gdy będziemy mieli komplet uczestników i wstępny skład materiału.

W imieniu “onkoludków” prosimy także Państwa o życzliwy gest i ofiarowanie wsparcia finansowego w postaci przekazania 1,5 % podatku oraz wszelkie darowizny w geście życzliwości.

Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Nowotworami zajmuje się wspieraniem rodzin, w których jest chore dziecko, integrowaniem rodzin dzieci chorych, poprawianiem kondycji i wydolności fizycznej dzieci poprzez organizowanie zajęć sportowo-rekreacyjno-rehabilitacyjno-kulturowych, opieką nad onkologicznie chorymi dziećmi, organizowaniem stałych form opieki paliatywnej i turnusów rehabilitacyjnych oraz wyjazdów na kolonie letnie i zimowe dzieci chorych, po zakończonym leczeniu i ich rodzin.

Bardzo dziękujemy Pani Annie Szemiel za obdarzenie naszej fundacji zaufaniem i powierzenie nam tej super misji ratowania “onkoludków”. Razem mamy siłę by sprawić by świat stał się piękniejszy.

Grafika jest plakatem informacyjnym, nie jest to ostateczna okładka. Okładkę prawdopodobnie przygotować ma Pani Anna Wajda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *