Wracamy z kolejnym wielkim cyklicznym projektem poetyckim! Tym razem na tapecie rocznik liryki miłosnej 2023, w edycji polsko-włoskiej z przekładem Krzysztofa Jelenia.

Publikacja zatytułowana zostanie “WWIERZOWZIĘCI “- w imię miłości / I VERSINCANTATI – in nome dell’amore” i ukaże się o zmierzchu lata, naturalnie w wydawnictwie Fundacja Poetariat.

Nad publikacją patronat obejmą:

FONT – fundacja i wydawnictwo (FUNDACJA OTWARTYCH NA TWÓRCZOŚĆ), Grupa Literyczna NA KRECHĘ, POETARIAT (Inicjatywa), POEZJA NA KAŻDY DZIEŃ oraz TOMIKOVO.

Aby zgłosić się do udziału w najnowszym projekcie Fundacji Poetariat, którym jest rocznik liryki miłosnej 2023 w edycji polsko-włoskiej pt. WWIERSZOWZIĘCI – w imię miłości, należy w terminie do 29 czerwca 2023, do godz. 15-tej, przesłać na maila redakacji fundacja.poetariat@gmail.com

  • 2 wiersze o miłosnej tematyce
  • 1 krótki biogram
  • 1 zdjęcie portretowe (w dobrej rozdzielczości, z widoczną twarzą)

*W związku z bardzo licznym zainteresowaniem projektem i ograniczeniem ilości uczestników redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru tylko najlepszych utworów. Tylko ci Autorzy, którzy zostaną zakwalifikowani do projektu będą powiadomieni o tym fakcie mailowo.

**Udział w projekcie jest odpłatny w kwocie to 340 zł. Na koszt składa się pakiet 10 szt. egzemplarzy autorskich (wraz z przesyłką kurierską na terenie Polski) i tłumaczenie utworów wraz z biogramem na język włoski.

***listę szczęśliwie zakwalifikowanych uczestników Wwierszowziętych opublikujemy z początkiem lipca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *